1. Budapešte – dar vienas Dano Rapšio sidabras | Sportas | 15min.lt  15min
  2. Pasaulio plaukimo taurės varžybose nuo trečiojo medalio Rapšį skyrė 0,19 sek.  DELFI
  3. D.Rapšys ir A.Šidlauskas pateko į finalinius plaukimus  15min
  4. D.Rapšys Vengrijoje iškovojo dar vieną pasaulio taurės varžybų sidabrą  Sportas.lt
  5. D. Rapšys pasaulio plaukimo taurėje pasidabino dar vienu medaliu  Lrytas.lt
  6. Žr. visą susijusią informaciją programoje „Google“ naujienos
Danas Rapšys iškovojo jau antrą sidabro apdovanojimą Budapešte vykstančiame antrajame FINA pasaulio taurės etape.Danas Rapšys iškovojo jau antrą sidabro apdovanojimą Budapešte vykstančiame antrajame FINA pasaulio taurės etape.

Budapešte – dar vienas Dano Rapšio sidabras | Sportas | 15min.lt

DELFI Sportas - krepšinis, futbolas, tenisas, Formulė 1, UEFA, Eurolyga, auto, moto, dviračiai, lengvoji atletika, olimpiada, čempionatai, rungtynės, varžybos, rezultatai tiesiogiaiDELFI Sportas - krepšinis, futbolas, tenisas, Formulė 1, UEFA, Eurolyga, auto, moto, dviračiai, lengvoji atletika, olimpiada, čempionatai, rungtynės, varžybos, rezultatai tiesiogiai

Sportas - Sporto naujienos ir rungtynių rezultatai tiesiogiai

Šeštadienį Budapešto „Duna“ arenoje, FINA pasaulio taurės etapo varžybose, rungėsi keturi Lietuvos plaukikai, rašoma ltu...Šeštadienį Budapešto „Duna“ arenoje, FINA pasaulio taurės etapo varžybose, rungėsi keturi Lietuvos plaukikai, rašoma ltu...

Rapšys ir Šidlauskas pateko į dar du pasaulio taurės etapo finalus - LRT

Budapešte (Vengrija) tęsiasi antrasis FINA pasaulio plaukimo taurės etapas. Penktadienį savo medalių kolekciją papildė Danas Rapšys.200 m ... Budapešte (Vengrija) tęsiasi antrasis FINA pasaulio plaukimo taurės etapas. Penktadienį savo medalių kolekciją papildė Danas Rapšys.200 m ...

D.Rapšys Vengrijoje iškovojo dar vieną pasaulio taurės varžybų sidabrą | Sportas.lt

Ketvirtadienį savo medalių sąskaitą atidaręs Danas Rapšys sėkmingai pasirodė ir penktadienį vykusiose finalinėse varžybose.Ketvirtadienį savo medalių sąskaitą atidaręs Danas Rapšys sėkmingai pasirodė ir penktadienį vykusiose finalinėse varžybose.