Parachouskio atstovaujama „Partizan“ rungtynes laimėjo per įspūdingą lemiamą ketvirtį  basketnews.ltŽr. visą informaciją programoje „Google“ naujienos
Arciomo Parachouskio atstovaujama Belgrado „Partizan“ (2-0) Europos taurės susitikime namuose sužaidė itin solidų ketvirtąjį kėlinį, kuriame ...Arciomo Parachouskio atstovaujama Belgrado „Partizan“ (2-0) Europos taurės susitikime namuose sužaidė itin solidų ketvirtąjį kėlinį, kuriame galutinai pranoko varžovus ir rezultatu 93:80 (15:27, 30:22, 21:17, 27:14) nugalėjo Bursos „Tofaš“ (1-1) ekipą. Taip „Partizan“ bent iki rytojaus Vilniaus „Ryto“ ir Limožo CSP komandos dvikovų pirmaus B grupės turnyrinėje lentelėje. Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui rezultatas buvo ...

Parachouskio atstovaujama „Partizan“ rungtynes laimėjo per įspūdingą lemiamą ketvirtį / Naujienos - Basketnews.lt

Antruoju laimėjimu Europos taurės B grupėje džiaugėsi Belgrado „Partizan“ (2/0) krepšininkai. Antruoju laimėjimu Europos taurės B grupėje džiaugėsi Belgrado „Partizan“ (2/0) krepšininkai.

„Partizan“ tapo „Ryto“ grupės lyderiu, A.Parachovskis sužaidė naudingiau | Krepsinis.net

Europos taurės B grupėje, kurioje rungtyniauja ir Vilniaus „Rytas“, antradienį susitiko Belgrado „Partizan“ ir Busos „Tofaš“ ekipos. Nors Andrea Trinchieri auklėtiniai mačo pradž...Europos taurės B grupėje, kurioje rungtyniauja ir Vilniaus „Rytas“, antradienį susitiko Belgrado „Partizan“ ir Busos „Tofaš“ ekipos. Nors Andrea Trinchieri auklėtiniai mačo pradž...

Europos taurė: „Ryto“ grupėje – taškų lenktynės, kuriose greitesnis buvo „Partizan“ | Eurolyga | 15min.lt

Aktualiausios ir pikantiškos krepšinio pasaulio naujienos, analitiniai straipsniai, originalūs interviu su žaidėjais ir treneriais. Visos Krepšinio naujienos, LKL, NBA ir kitų lygų informacija.Aktualiausios ir pikantiškos krepšinio pasaulio naujienos, analitiniai straipsniai, originalūs interviu su žaidėjais ir treneriais. Visos Krepšinio naujienos, LKL, NBA ir kitų lygų informacija.