1. „Lietkabelis“ pranoko „Juventus“ ekipą ir laimėjo R.Sargūno taurę  krepsinis.net
  2. „Lietkabelis“ užtikrintai žengė į kontrolinio turnyro finalą / Naujienos  basketnews.lt
  3. Į Sargūno taurės finalą žengė „Lietkabelis“ ir „Juventus“  DELFI
  4. „Lietkabelis“ užtikrintai žengė į R.Sargūno taurės finalą  krepsinis.net
  5. „Lietkabelis“ įveikė latvius ir pateko į R.Sargūno taurės finalą  Sportas.lt
  6. Žr. visą susijusią informaciją programoje „Google“ naujienos
Raimundo Sargūno taurės turnyro finale Panevėžio Lietkabelio klubas 84:73 (24:22, 22:15, 21:16, 17:20) nugalėjo Utenos Juventus krepšininkus. Raimundo Sargūno taurės turnyro finale Panevėžio Lietkabelio klubas 84:73 (24:22, 22:15, 21:16, 17:20) nugalėjo Utenos Juventus krepšininkus.

„Lietkabelis“ pranoko „Juventus“ ekipą ir laimėjo R.Sargūno taurę | Krepsinis.net

Raimundo Sargūno taurės turnyro pusfinalyje Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa 91:74 (25:20, 28:18, 14:16, 24:20) užtikrintai nugalėjo Uogrės ...Raimundo Sargūno taurės turnyro pusfinalyje Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa 91:74 (25:20, 28:18, 14:16, 24:20) užtikrintai nugalėjo Uogrės „Ogre“ krepšininkus. Antradienį 17 val. mažajame finale „Ogre“ žais su „Šiauliais“, o nuo 19.30 val. dėl taurės susikaus „Lietkabelis“ bei Utenos „Juventus“. Visus reikalus pusfinalyje Nenado Čanako kariauna išsprendė jau antrajame kėlinyje, kai susikrovė dviženklį ...

„Lietkabelis“ užtikrintai žengė į kontrolinio turnyro finalą / Naujienos - Basketnews.lt

Aktualiausios ir pikantiškos krepšinio pasaulio naujienos, analitiniai straipsniai, originalūs interviu su žaidėjais ir treneriais. Visos Krepšinio naujienos, LKL, NBA ir kitų lygų informacija.Aktualiausios ir pikantiškos krepšinio pasaulio naujienos, analitiniai straipsniai, originalūs interviu su žaidėjais ir treneriais. Visos Krepšinio naujienos, LKL, NBA ir kitų lygų informacija.

Krepšinis.lt - Visos krepšinio naujienos

Raimundo Sargūno taurės turnyro pusfinalyje Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa 91:74 (25:20, 28:18, 14:16, 24:20) užtikrinta nugalėjo Uogrės „Ogre“ ...Raimundo Sargūno taurės turnyro pusfinalyje Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa 91:74 (25:20, 28:18, 14:16, 24:20) užtikrinta nugalėjo Uogrės „Ogre“ ...