1. V. Urbonas – apie sirgalių nepagarbą, C. Ronaldo ant dirbtinės dangos ir G. Nausėdą rūbinėje  Lrytas.lt
  2. Po Cristiano Ronaldo uragano Valdas Urbonas neliūdėjo: „Nesame visiški lūzeriai“  15min
  3. Prezidentų G.Nausėdos ir V.Adamkaus apsilankymo rūbinėje sulaukęs V.Urbonas: „Galime pasakyti, kad nesame visiški „lūzeriai“ ir galime susikaupti bei susikauti su Europos čempionais“  sportas.lt
  5. Klausimas lietuviams konferencijoje: kiek C.Ronaldo kamuolių iš vartų ištrauks E.Šetkus?  15min
  6. Žr. visą informaciją programoje „Google“ naujienos
„Manau, kad jei 60-ą minutę rezultatas buvo 1:1, tai vėliau praleisti keturi įvarčiai buvo daugokai“, – po emocingų rungtynių Vilniuje kalbėjo Lietuvos rinktinės treneris Valdas Urbonas.

Šaltinis www.eurofootball.lt Lietuvos rinktinės treneris Valdas Urbonas prieš antradienio dvikovą su Europos čempione Portugalija sakė, kad daugiau galvoja kaip pagerinti savo žaidimą, o ne garsius varžovus. „Jaučiame didelį susidomėjimą, kuo arčiau – tuo didesnis ažiotažas. Po rungtynių su Ukraina turėjome atstatyti jėgas, išsigydyti mikrotraumas. Turime problemų, nes nėra daug

V. Urbonas: Portugalija pasaulinės klasės komanda

Lietuvos rinktinės treneris Valdas Urbonas prieš antradienio dvikovą su Europos čempione Portugalija sakė, kad daugiau galvoja kaip pagerinti savo ž

V.Urbonas: nesame rungtynių favoritai, bet bandysime sukelti problemų

Valdas Urbonas turėjo viltį. 45-ias minutes Lietuvos rinktinė nenusileido Portugalijos žvaigždynui, bet antroje rungtynių dalyje Europos čempionai su Cristiano Ronaldo priešakyje...Valdas Urbonas turėjo viltį. 45-ias minutes Lietuvos rinktinė nenusileido Portugalijos žvaigždynui, bet antroje rungtynių dalyje Europos čempionai su Cristiano Ronaldo priešakyje...

Po Cristiano Ronaldo uragano Valdas Urbonas neliūdėjo: „Nesame visiški lūzeriai“ | Sportas | 15min.lt