1. Neeilinį trigubą dublį surinkęs „Thunder“ kanadietis pateko į NBA istoriją  basketnews.lt
  2. „Thunder“ gynėjas įspūdingu pasiekimu pateko į NBA istoriją  krepsinis.net
  3. 196 cm ūgio „Thunder“ gynėjas pagerino Shaqo rekordą  15min
  4. Žr. visą informaciją programoje „Google“ naujienos
21-erių metų 198 cm ūgio kanadietis Shai Gilgeousas-Alexanderis tapo jauniausiu krepšininku NBA istorijoje, pelniusiu bent 20 taškų, atkovojusiu bent 20 ...21-erių metų 198 cm ūgio kanadietis Shai Gilgeousas-Alexanderis tapo jauniausiu krepšininku NBA istorijoje, pelniusiu bent 20 taškų, atkovojusiu bent 20 kamuolių ir atlikusiu bent 10 rezultatyvių perdavimų, o jo vedama Oklahomos „Thunder“ (23-17) išvykoje 117:104 (30:33, 33:27, 29:19, 25:25) susitvarkė su Minesotos „Timberwolves“ (15-24). Gilgeousas-Alexanderis per 36 minutes pelnė 20 taškų (6/9 dvit., 2/3 trit., 2/2 baudos), atkovojo 20 kamuolių, atliko 10 ...

Neeilinį trigubą dublį surinkęs „Thunder“ kanadietis pateko į NBA istoriją / Naujienos - Basketnews.lt

Į pergalingas vėžes Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) netruko sugrįžti Oklahomos „Thunder“ (23/17) komanda. Į pergalingas vėžes Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) netruko sugrįžti Oklahomos „Thunder“ (23/17) komanda.

„Thunder“ gynėjas įspūdingu pasiekimu pateko į NBA istoriją | Krepsinis.net

„Oklahoma City Thunder“ (23-17) pratęsė sėkmingą pasirodymą NBA pirmenybėse ir iškovojo jau 12-ąją pergalę per paskutines 16 rungtynių. Šįsyk „griaustinio“ ekipa išvykoje 117:104 (...„Oklahoma City Thunder“ (23-17) pratęsė sėkmingą pasirodymą NBA pirmenybėse ir iškovojo jau 12-ąją pergalę per paskutines 16 rungtynių. Šįsyk „griaustinio“ ekipa išvykoje 117:104 (...